herkes için bir avantaj

IATI seyahat sektöründeki tüm katılımcıların imkan ve olanaklarını arttıran inovatif bir seyahat platformudur.

IATI'nin sizin işinize nasıl katkıda bulunabilir ?

seyahat acenteleri oteller havayolları seyahat ürünü toptancıları tur operatörleri diğer seyahat ürünü tedarikçileri

Seyahat Acenteleri için IATI

Tüm seyahat ürünlerini kapsayan bir çözüm arıyorsanız IATI tam size göre. IATI sistemi bir seyahat acentesinin ihtiyaç duyacağı tüm ürünleri kapsıyor:

geniş ürün gamı

 • tarifeli uçuşlar
 • Düşük Maliyetli Havayolları
 • Charter Uçuşları
 • Özel Jetler
 • Oteller
 • Transferler
 • Dinamik Paket
 • Araç Kiralama
 • XML bağlantısı ya da frame üzerinden kendi web sitenizden online satış imkanı (acente tarafından gerçekleştirilecek programlama hizmetleri gerektirir) Her yerden erişilebilen ve herkes tarafından kolayca kullanılabilen sistem yapısı Seyahat işlemlerinde üstün deneyim Gelişmiş ofis destek sistemleri, basit ve hızlı muhasebe entegrasyonu ödeme imkanları çeşitliliği;

 • kredi kartı
 • sanal POS
 • kredi hesabı
 • ön ödemeli hesap
 • Sisteme entegre kredi kartı dolandırıcılık denetim sistemi Otomatik SMS ve E-Posta yolcu bilgilendirme sistemi 7 gün 24 saat çağrı merkezi desteği

  Oteller için IATI

  IATI ile otelinizin kapılarını tüm dünyaya açın. IATI otelinizi tüm dünyadaki seyahat acenteleri ile gerçek zamanlı olarak bağlar.

  IATI'nin inovatif kontenjan ve fiyat yönetim sistemi le ürün ve fiyatlarınızı gerçek zamanlı olarak kontrol edebilirsiniz.

  Sistemimize yeni bir oda tanımlayın, kontenjan ve fiyatınızı belirleyin ve online satışa hemen başlayın.

  IATI'nin Hweb ürünü ile kendi web siteniz üzerinden otel satışınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi, uçak ve transfer hizmetleri de ekleyerek müşterilerinize dinamik paket yaratma imkanı sunabilir, repeating müşterilerinize sunacağınız indirim kuponları ile cazip fısatlar yaratabilirsiniz.

  IATI ile otel odalarınızı nasıl satabileceğinize dair daha detaylı bir bilgi almak için lütfen hotelsupport@iati.com adresine başvurunuz.

  Havayolları için IATI

  IATI'nin uçak bileti portfolyosu tarifeli uçuşları, düşük maliyetli havayollarını ve charter uçuşlarını kapsar. Tüm kontenjan ve biletleme işlemleri XML bağlantısı yoluyla gerçek zamanlı olarak sağlanır.

  Boş koltuklarınızı IATI sistemine tanımlayarak dünyadaki seyahat acentelerine anında satışa açabilirsiniz.

  IATI sisteminde bulunan konaklama ve transfer hizmetlerini web sitenize ekleyerek müşterilerinize yeni ürün ve fırsatlar da sunabilirsiniz.

  IATI ile XML bağlantısı yapmak için lütfen airlines@iati.com adresine başvurunuz.

  Seyahat Ürünü Toptancıları için IATI

  Tüm IATI ürün ve hizmetleri XML Data hizmeti ile elektronik ortamda diğer tüm satıcılara gerçek zamanlı olarak bağlanabilir ve satış işlemi gerçekleştirilebilir. İster bir meta arama makinesi olun ya da seyahat ürünlerini online olarak internet üzerinden satan bir seyahat portali, IATI ürünlerini sisteminize ekleyip ürün portolyonuzu hızlıca büyütebilirsiniz.

  Tur Operatörleri için IATI

  IATI Türkiye'ye turist göndermek isteyen tur operatörleri için karşılama hizmetleri sunmaktadır. Karşılama hizmetleri, havaalanında karşılama, otel transferi, rehberlik ve tur satışı hizmetlerini kapsar.

  IATI karşılama hizmetleri yakında Mısır, Tayland ve diğer popüler tatil destinasyonlarında da hizmetinizde olacaktır.

  Türkiye'ye turist göndermek istyorsanız ve güvenilir bir partner arıyorsanız lütfen incoming@iati.com adresine başvurunuz.

  Diğer Seyahat Ürünü Tedakçileri için IATI

  IATI ürünleri sadece uçak bileti, otel ve transfer hizmetlerinden oluşmamaktadır.

  Tur satışları, skipass vb., vize hizmetleri gibi diğer seyahat hizmetleri de çok yakında IATI sisteminde yer alacaktır.

  Siz de seyahat ürününüzü IATI platformu üzerinden satışa açmak istiyorsanız lütfen product@iati.com adresine başvurunuz.