turizme yeni ve farklı bir bakış

Erişebilirlik

Tüm IATI ürünlerine internet üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Kullanıcı ismi ve şifrenizle giriş yapın ve hemen kullanmaya başlayın.

Taşınabilirlik

IATI ürünlerine mobil cihazlarınız ile de kolayca ulaşabilirsiniz. iPad ve Android tabletler için IATI uygulamalarını yükleyip hemen kullanabilirsiniz.

Basitlik

IATI kullanıcı dostu ve sonuç odaklı bir sistemdir. Internet araçlarını kullanabilen herkes hiç bir eğitim almadan hemen sistemi kullanmaya başlayabilir. Tüm işlemler hızlıca ve en az aşama içerisinde tamamlanır.

Gelişmiş Aksiyon Yönetim Sistemi (Oteller için)

IATI oteller için gelişmiş bir aksiyon yönetim modülü sunuyor. İhtiyaçlarınıza göre check-in, check-out zamanına, kalış süresi ve birçok özelliğe göre hızlıca aksiyon yaratabilirsiniz.

IATI Aksiyon Yönetim Modülü hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen "IATI ile Otelinizden Daha Fazla Kazanmanın 5 Yolu" isimli sunumumuzu okuyunuz.

2 Adımda Dinamik Paket

IATI seyahat acentelerine esnek dinamik paketi yaratabilecekleri yepyeni bir dinamik paket imkanı sunuyor.

hweb

IATI ile otelinizin web sayfasına rezervasyon modülü yerleştirip hemen online satışa başlayabilir, odalarınız dışında uçak bileti ve transfer hizmetlerini kapsayan dinamik paketler de oluşturabilirsiniz. Hweb modülü ile repeating müşterileriniz için indirim kuponları yaratabilir, daha avantajlı fiyatlarla ürün almalarını sağlayıp fark yaratabilirsiniz.